Nové pořádky a nový vítěz Tomáš Kajzar
V centru Xbowling Jadran Frýdek-Místek se v neděli 1. února 2026 odehrál první turnaj Jadranské devítky pod novým provozovatelem. Bowlingový svatostánek na Jadranu se znovu nadechl a hned při premiéře to byla jízda se vším všudy. Turnaj přilákal parádní počet 54 hráčů, což byl start jako z partesu.









