Po 5 letech zvítězil ve Valašské devítce Bob Vančík
Poslední březnová neděle, 27.3.2022, patřila v našem centru Xbowling ValMez, již potřetí v tomto roce, Valašské devítce s měšcem. Stejně, jako před měsícem, se všechny tři nedělní rundy zcela naplnily a s čtvrteční předehrávkou se do turnaje zapojilo celkem 36 hráčů. Opět tedy parádní účast.









